Kredyt na miarę w Banku Raiffeisen Polbank.

Raiffeisen Polbank oferuje nam Kredyt na miarę z oprocentowaniem nominalnym 6,99% w skali roku. Prowizja jaką naliczy sobie bank za przyznanie nam kredytu jest dosyć wysoka. Sięga aż 15,00%. Kwota kredytu jaka jest dostępna kredytobiorcom mieści się w przedziale od 1.000,00 złotych do 150.000,00 złotych. Nasze zobowiązanie możemy rozłożyć maksymalnie na okres 96 miesięcy. Nie jest wymagany rachunek w tym banku. Nie trzeba mieć poręczyciela i zgody współmałżonka. Wymagane jest oświadczenie o zarobkach. Kredyt możemy spłacić wcześniej. Oprocentowanie kredytu można negocjować z bankiem. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wynosi 15,40%. Biorąc kredyt na 20 tysięcy złotych każda z 48 rat miesięcznych wynosi 550,66 złote. Całkowita kwota do spłaty to 26.431,53 złotych. Łatwo można z tego wyliczyć ile będzie nas ten kredyt kosztował. Całkowity jego koszt wyniesie prawie sześć i pół tysiąca złotych. Jest to dosyć duża suma, ale trzeba też wziąć pod uwagę, że jest to kredyt jaki będziemy spłacać przez cztery lata. Gdybyśmy wzięli go powiedzmy na rok, co prawda rata kredytu byłaby o wiele wyższa, ale całkowity koszt kredytu byłby znacznie mniejszy.

Kredyt gotówkowy dla Ciebie w Getin Banku.

Getin Bank oferuje nam Kredyt gotówkowy dla Ciebie z oprocentowaniem nominalnym 8,79% w skali roku. Za udzielenie nam kredytu bank naliczy nam prowizję w wysokości 12,49% kwoty jaka została nam przyznana. W ramach tej oferty pożyczymy od 1.000,00 złotych do 200.000,00 złotych. Maksymalny okres kredytowania to 120 miesięcy. Nie jest wymagany rachunek w Getin Banku. Jest to kredyt bez poręczyciela i bez zgody współmałżonka. Oświadczenie o zarobkach jest wymagane. Można spłacić kredyt przed czasem. Bank daje możliwość negocjowania oprocentowania kredytu. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania jest równa 16,19%. Przy kredycie na kwotę 20 tysięcy złotych i przy okresie kredytowania 48 miesięcy, raty będą po 557,62 złotych. Całkowita kwota do spłaty wynosi 26.765,90 złotych. Ten kredyt będzie nas kosztował prawie siedem tysięcy. Jest to kredyt na cztery lata i dlatego jego koszta są o wiele wyższe niż byśmy te nasze dwadzieścia tysięcy złotych spłacili przez rok. Niestety nie każdy jest w stanie spłacać co miesiąc raty powyżej tysiąca złotych.

Kredyt gotówkowy w mBanku.

W mBanku znajdziemy ofertę kredytu gotówkowego z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 8,99% w skali roku. Prowizja za udzielenie kredytu gotówkowego w mBanku wynosi dosyć dużo, bo aż 12,99%. mBank oferuje nam kredyt od 1 tysiąca złotych do 150 tysięcy złotych. Kredyt można rozłożyć na okres kredytowania od 1 miesiąca do maksymalnie 84 miesięcy. Nie jest wymagane założenie rachunku w tym banku. Kredyt otrzymamy bez poręczyciela, a nasz małżonek nie musi wyrazić na to swojej zgody. Co do zgody małżonka tak naprawdę warto powiedzieć, że zamierzamy wziąć kredyt. W sytuacji, kiedy nie będziemy go spłacać, to właśnie współmałżonek będzie miał taki obowiązek. Do otrzymania kredytu trzeba przedstawić w banku oświadczenie o zarobkach. Jest możliwość wcześniejszej spłaty kredytu. Można negocjować wielkość oprocentowania naszego zobowiązania. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania ma wartość 16,71%. Biorąc 20 tysięcy na 48 miesięcy będziemy spłacać raty po 562,24 złotych. Całkowita kwota do spłaty jest równa 26.987,75 złotych. Można wyliczyć, że kredyt będzie nas kosztował prawie siedem tysięcy złotych. Kwota jest dosyć spora, ale nie ma konieczności brać kredytów. Jest to nasza decyzja i nikt nas do niej nie zmusza.