20170531-photo__17_.jpg

Ofertę pożyczki znajdziemy w każdym banku. Różnią się one od siebie, ale z łatwością można wybrać taką, której warunki będą dla nas najlepsze. Warto porównać kilka z nich, aby wybrać tą najlepszą. Specjalne rankingi w internecie na pewno ułatwią nam wyboru. Taką ofertę kredytu znajdziemy między innymi w ING Banku Śląskim. Oferta nosi nazwę pożyczki standardowej. Sprawdźmy jak wyglądają wyliczenia tego kredytu dla kwoty 10 tysięcy złotych na okres 48 miesięcy. Można na tej podstawie sprawdzić jakie są koszta kredytu, prowizja, jaki poziom osiąga rzeczywista roczna stopa oprocentowania, a także czy bank nalicza jakieś koszta za prowadzenier achunko osobistego i za przygotowanie oferty kredytu.


Pożyczka standardowa w ING.


Oprocentowanie pożyczki standardowej w ING Banku Śląskim wynosi 7,79% w skali roku. Bank nalicza sobie prowizje w wysokości 9,9%. Nie ma żadnych opłat przygotowawczych co jest dużym plusem tej oferty. Kosztami kredytu będzie oprocentowanie i prowizja od udzielonego kredytu. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania w tym przypadku nie jest bardzo wygórowana i wynosi 13,56%. Na podstawie RRSO, oprocentowania i prowizji bank wyliczy nam całkowitą kwotę do spłaty w wysokości 12826,37 złotych. Rozkładając kredyt na okres 48 miesięcy bank wyliczy nam ratę w wysokości 267,22 złote. Koszta całkowite w sumie wyniosą 990 złotych i będzie to w całości prowizja, zaś odsetki jakie przyjdzie nam spłacić wyniosą 1836,37 złotych. Za miesięczne prowadzenie rachunku nie musimy nic płacić, będzie to zupełnie za darmo. W ramach tej oferty możemy pożyczyć maksymalnie kwotę 160 tysięcy złotych. Okres kredytu na jaki maksymalnie możemy rozłożyć naszą pożyczkę to okres 96 miesięcy.


Pożyczka na dowolny cel.


Pożyczka w ING Banku Śląskim jest pożyczką jaką możemy wziąć na dowolny cel. Nie ma konieczności zakładania w banku rachunku osobistego, ale warto. Stali klienci banku mogą liczyć na szybsze rozpatrzenie wniosku kredytowego, a także mogą liczyć, że wnioskowane pieniądze trafią do nich nawet w kilkanaście minut. W sytuacji, kiedy co najmniej połowa kredytu przeznaczona jest na konsolidację innych zadłużeń, bank w takiej sytuacji nie nalicza prowizji. Jest to bez wątpienia jedna z zalet pożyczki w ING. Kredyt jest bardzo atrakcyjny zwłaszcza dla osób, które chcą za pomocą tego kredytu spłacić inne zobowiązania jakie mają. Uniknięcie prowizji sprawia, że koszta prowizji się zmniejszają. Prowizja może być również obniżona dla stałych klientów banku, którzy mogą również liczyć na o wiele szybsze rozpatrzenie wniosku jaki wyślemy do banku za pośrednictwem internetu. Po wysłaniu wniosku doradca z banku zadzwoni do nas niemal ekspresowo z propozycją kredytu. Można negocjować z bankiem oprocentowanie kredytu. Takie negocjacje są bardzo dobre, gdyż można zmniejszyć oprocentowanie. Jeżeli jesteśmy stałymi klientami banku mamy spore szanse na wynegocjowanie z nim bardzo dobrych warunków kredytu. Warto próbować, aby koszta kredytu były ja najmniejsze.